SAKUPLJANJE GLOMAZNOG OTPADA I GRAĐEVNOG MATERIJALA - NASTALOG KAO POSLJEDICA POTRESA

Objava: 16.12.2022

Sakupljanje od fizičkih osoba – građana

u sklopu čišćenja potresom pogođenih područja Grada Petrinje

Pozivaju se građani (fizičke osobe) korisnici javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Grada Petrinje,da ukoliko imaju glomaznog otpada i/ili građevnog materijala/šute nastalog kao posljedica potresa, slobodno kontaktiraju Komunalac Petrinja d.o.o. radi besplatnog odvoza.

Molimo kontaktirati referente za otpad na broj telefona: 044/527-432 i 044/527-448

ili se javiti na email: glomazni.otpad@komunalac-petrinja.hr

NAPOMENA:

Fizička osoba je obvezna ispuniti „Izjavu o predavanju građevinskog materijala na oporabu“ kojom se odriče vlasništva nad građevnim materijalom/šutom. Izjava je dostupna uz ovaj poziv.

Molimo građane da se pridržavaju naputka o vrstama stvari koje spadaju u glomazni otpad, jer u suprotnom, druge vrste otpada neće biti odvezene u sklopu ove akcije (npr. biootpad, vreće s miješanim komunalnim otpadom…)

Građevinski materijal nastao kao posljedica potresa, a koji se predaje izričito može biti:    cigla, crijep keramika (pločice), građevinska šuta, komadi betona (ako je armiran najveće dimenzije mogu biti cca 90x60cm).

Građane koji predaju i glomazni otpad i građevinski materijal molimo da posebno odvoje jedno od drugoga.

Vaš Komunalac Petrinja d.o.o.